Yüksek kaliteli PCR plastik sarf malzemelerini satın almak için bir üretici mi arıyorsunuz? Laboratuvar malzemeleri için güvenilir bir OEM bulmakta zorlanıyor musunuz? Türkiye’de lider bir üretici olan PipeTR, sizin için doğru tercih.

Plastik laboratuvar sarf malzemelerinin üretimi ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile plastik kalıp fabrikası olarak kurulan şirket, kısa sürede dünya çapında laboratuvar malzemeleri oluşturma konusunda uzmanlaştı.

Mevcut Ürün Grubumuz Neleri İçeriyor?

Ürün yelpazemiz her geçen gün artan taleplere göre genişlemeye devam ediyor. Bugün, PCR plastik sarf malzemeleri ve diğer plastik laboratuvar malzemeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli tek kullanımlık malzemelerinin üretim ve tedariği yapılmaktadır.

PCR plastik sarf malzemelerimiz arasında bariyer uçları, 8’li strip tüp, 96’lık plate, pipet uçları, mikrosantrifüj uçları, cryo tüpler, santrifüj tüpleri bulunur. Ürünlerimiz biyoteknoloji, biyokimya, mikrobiyoloji ve moleküler biyoloji gibi farklı laboratuvar alanlarında kullanılmaktadır.

Tesisimiz bu plastik laboratuvar sarf malzemelerinin üretimi ve temini için son teknolojiye sahiptir. Sağlık güvenliğini ve çevrenin korunmasını sağlamak, sürdürülebilir bir yaşam için Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (Çevre ve İSG) performansını artırıcı düzenlemelere uymaktayız.